www.cvonline.hu

Telefonos követeléskezelő

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Credit Controll Kft.

(8 ÓRÁS)

KIK VAGYUNK:

TÖBB, MINT 10 ÉVES SZAKMAI TUDÁSSAL ÉS EREDMÉNYEKKEL MŰKÖDŐ KÖVETELÉSKEZELÉSSEL FOGLALKOZÓ TÁRSASÁG. BUDAPESTI CALL CENTERÜNKBE KERESSÜK LENDÜLETES, TENNI ÉS SIKEREKET ELÉRNI AKARÓ MUNKATÁRSAINKAT.

Főbb feladatok, munkák:

  • Ügyfelek telefonon keresztül történő megkeresése,
  • SZAKMAI FELKÉSZÜLTSÉG, SZABÁLYOK, FOLYAMATOK NAPRAKÉSZ ISMERETE
  • Tájékoztatás a lehetőségekről, feltételekről, fizetési egyezség elérése,
  • Megállapodások készítése az adósságok rendezésére,
  • Megállapodások betartásának nyomon követése,
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása, adminisztrációs feladatok elvégzése, kimutatások készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Kiváló kommunikációs képesség és magabiztos fellépés,KEZDEMÉNYEZŐKÉSZSÉG
  • ÜGYFÉLKÖZPONTÚ HOZZÁÁLLÁS: POZITÍV ATTITŰD, TÜRELEM, SEGÍTŐ SZÁNDÉK
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés, MONOTÓNIA TŰRÉS
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítő Hatósági Vizsga
  • Pénzügyi szektorban és behajtásban szerzett tapasztalat
  • Behajtási/behajtói tapasztalat
  • Call Centerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • KIZÁRÓLAG alkalmazotti jogviszony,
  • HAVI ELSZÁMOLÁS, fix ALAPBÉR + BÓNUSZ+Cafeteria RENDSZER
  • Rendszeres képzések (SZAKMAI ÉS KÉSZSÉGFEJLESZTÉS, CSOPORTOS ÉS EGYÉNI MENTORÁLÁS)
  • 8 órás munkaidő,
  • Dinamikus csapat, fiatalos modern munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér,
  • Elkötelezett, TÁMOGATÓ VEZETÉS ÉS MUNKATÁRSAK

Egyéb információ az állásról:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! HA KEDVET, AMBÍCIÓT ÉREZ A CALL CENTER VILÁGÁBAN DOLGOZNI, MI BIZALMAT SZAVAZUNK, MEGADJUK HOZZÁ A SZAKMAI TUDÁST

Munkavégzés helye:

Budapest,13. kerület

Kérjük pályázatukat, a fizetési igény, megjelölésével az alábbi  e-mail címre küldjék.
KÉRJÜK, PÁLYÁZATÁBAN ADJON EGY - ÖNT JELLEMZŐ - JELIGÉT IS. KÖSZÖNJÜK!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő