www.cvonline.hu

Telefonos követeléskezelő munkatárs

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 992339

Határozott vagy és mindig is érdekelt az ügyvédi irodák világa? Talpraesettségednek köszönhetően nem okozna gondot, hogy mások tartozásainak utána járj telefonon keresztül? Mindezt irodai környezetben hétfőtől péntekig tartó munkarendben teheted meg!
Feladatok:
  • Ügyfelek telefonon keresztül történő megkeresése,
  • Tájékoztatás a lehetőségekről, feltételekről, fizetési egyezség elérése,
  • Megállapodások készítése az adósságok rendezésére,
  • Megállapodások betartásának nyomon követése,
  • Hivatalos levelezés lebonyolítása, adminisztrációs feladatok elvégzése, kimutatások készítése.

Elvárások:
  • Kintlévőség kezelésben, behajtásban vagy telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Magas színvonalú ügyfélkezelés,
  • Magabiztosság, monotónia-tűrés
  • Microsoft Office programok ismerete,

Juttatások:
  • Hétfőtől péntekig tartó munkaidő: napi 8 óra hétfőtől-péntekig fix időbeosztásban, hétvégi munkavégzés nincs!
  • Versenyképes fizetés: fix órabér + cafeteria + jutalék,
  • Alkalmazotti státusz,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Helyszín: 11. kerület

Előnyök:
  • Bármilyen hasonló területen szerzett tapasztalat

Nyelv:
  • Magyar

Munkavégzés helye:
  • Budapest