www.cvonline.hu

Telefonos követeléskezelő munkatárs

  • A hirdetés 955 napja lejárt

Magyarország egyik legnagyobb faktor cége belvárosi irodájába

telefonos követeléskezelő kollegákat

keres azonnali kezdéssel, akár csoportosan is!

Amit elvárunk:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes tudás,
  • erkölcsi bizonyítvány,
  • határozott, udvarias fellépés,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • jó stressz-tűrő képesség,
  • terhelhetőség, teljesítmény-centrikus szemlélet,
  • kiemelkedő kommunikációs és tárgyalási készség,
  • agilis személyiség.
  • A szakmai tapasztalat előny lehet, de nem elvárás!

Amit biztosítunk:

  • Folyamatos munkalehetőség,
  • biztos jövedelem,
  • korszerű, igényes munkakörnyezet,
  • fiatalos csapat.

Feladatok:

  • Követelések behajtása,
  • telefonon történő kapcsolattartás, egyeztetés,
  • felszólítás a késedelmesen teljesítő adósokkal,
  • részletfizetési megállapodások folyamatos nyomon követése,
  • kapcsolódó adminisztratív tevékenységek ellátása.

Fényképes önéletrajzát az alábbi email címre várjuk.

A Credit Line Group csapata

Helyek Pest
Budapest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő