www.cvonline.hu

Telefonos követeléskezelő munkatárs

  • Ez az állásajánlat 1 napon belül lejár

Credit Controll Kft.

KIK VAGYUNK:

TÖBB, MINT 10 ÉVES SZAKMAI GYAKORLATTAL ÉS KIEMELKEDŐ EREDMÉNYEKKEL MŰKÖDŐ KÖVETELÉSKEZELÉSSEL FOGLALKOZÓ TÁRSASÁG VAGYUNK.
BUDAPESTI CALL CENTERÜNKBE KERESSÜK LENDÜLETES, TENNI ÉS SIKEREKET ELÉRNI AKARÓ MUNKATÁRSAINKAT.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • Ügyfelek telefonon keresztül történő megkeresése,
  • Határidőn túli számla-állomány kezelése,
  • Tájékoztatás nyújtása fizetési feltételekről,
  • Fizetési megállapodások elérése és megkötése,
  • Megállapodások készítése az adósságok rendezésére,
  • Megállapodások betartásának nyomon követése.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Kiváló kommunikációs képesség és magabiztos fellépés,
  • Kezdeményezőkészség,
  • Pozitív attitűd, türelmes hozzáállás,
  • Legalább középfokú végzettség,
  • Precíz, pontos és gyors munkavégzés,
  • Eredményorientáltság,
  • Excel, Word felhasználói szintű ismerete.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:

  • Pénzügyi Szolgáltatás Közvetítő Hatósági Vizsga,
  • Behajtási/behajtói tapasztalat,
  • Call Centerben szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alkalmazotti jogviszony,
  • Határozatlan idejű szerződés,
  • Fix alapbér, bónusz, cafetéria,
  • Rendszeres, szakirányú képzések,
  • 8 órás munkaidő,
  • Dinamikus csapat, fiatalos modern munkakörnyezet,
  • Hosszú távú munkalehetőség, stabil, megbízható munkaadói háttér,
  • Elkötelezett, támogató vezetés és munkatársak.

EGYÉB INFORMÁCIÓ AZ ÁLLÁSRÓL:

  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk! Ha kedvet, ambíciót érez egy lelkes és elkötelezett csapatban dolgozni, mi bizalmat szavazunk és megadjuk hozzá a szakmai tudást.

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest, 1133 Váci út 110.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás, Pénzügy / Számvitel / Kontrolling, Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest, Budapest