www.cvonline.hu

Telefonos koordinátor

  • A hirdetés 382 napja lejárt

 Angolul beszélő

telefonos koordinátort

keresünk!

Az S.O.S. Assistance Hungary egészségügyi és technikai segítséget nyújt a Magyarországon tartózkodó külföldieknek, illetve magyar állampolgároknak külföldön.
Lendületes csapatunkba angol nyelvet beszélő telefonos koordinátor kollégákat keresünk nappalos, és váltott műszakos beosztásba is, folyamatos munkarendben (2x12 óra munka, 2x24 óra szabadnap)!

Munkakör leírása:

  • Segítségnyújtás szervezése és koordinálása, külföldön és belföldön egyaránt
  • Telefonos ügyfélszolgálat (kapcsolattartás az ügyfelekkel és a biztosítókkal)
  • Folyamatos kommunikáció a külföldi partnercégekkel és a magyar ügyfelekkel
  • Adminisztratív tevékenységek ellátása

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás, melyet szóban és írásban egyaránt használni kell a munka során
  • Ügyfélorientált, nyitott, rugalmas személyiség
  • Kiváló kommunikációs- és szervezőkészség, problémamegoldó képesség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • Tartalmas, inspiráló, kihívásokkal teli munka
  • Hosszú távú munkaviszony
  • Megbízható vállalati háttér
  • Barátságos légkör
  • 100%-ban bejelentett állás, órabér alapú elszámolással
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Csillaghegy.

Jelentkezés módja: az alábbi e-mail címen, fényképes önéletrajzzal, nettó fizetési igény megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol