www.cvonline.hu

TELEFONOS KOORDINÁTOR (fix bérrel)

  • A hirdetés 1077 napja lejárt

Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása és kezelése meglévő ügyfélkörben
  • Termékek telefonon történő ajánlása és értékesítése (kizárólag meleg hívásokon keresztül)
  • Információnyújtás a cég termékeiről
  • Igényfelmérés az ügyfelek körében
  • A hívásokhoz tartozó adminisztrációs feladatok ellátása

Elvárások:

  • DIPLOMA megléte (nyelvvizsgával együtt)
  • Szlovák felsőfok vagy anyanyelvi szint
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, kezdeményezőkészség
  • Jókedv
  • Proaktivitás
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: Budapest

Amit kínálunk:

  • Fix alapbér + jutalék + egyéb juttatás
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégcsoport égisze alatt
  • Szakmai fejlődési, előre lépési lehetőség
  • Alkalmazotti státusz
  • Teljes vagy részmunkaidő rugalmas beosztás alapján hétfőtől péntekig

Magyar nyelvű önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése e-mail címen keresztül lehet.

Refrencakód: „Azonnal”