www.cvonline.hu

Telefonos kintlévőség kezelő - Kecskemét

  • A hirdetés 274 napja lejárt

CREDIT LINE GROUP Kft.
A Credit Line Group Kft. egy száz százalékban magyar tulajdonú követeléskezelő vállalat. A 2008-as megalakulást követően a tulajdonosok munkájának köszönhetően a kezdetben csak néhány száz megbízással bíró cég a változó piaci igények gyors és leleményes kihasználásának köszönhetően napjainkra több tízezres ügyállománnyal büszkélkedhet. Ez az elképesztő méreteket öltő fejlődés jelenleg is ismérve a Credit Line Group Kft-nek.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Telefonos kintlévőség kezelő

Elsősorban olyan személyeket, akik határozott kommunikációval, és erős személyiségjegyekkel rendelkeznek.

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:

  • telefonos kintlévőségkezelő

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • választékos kommunikációs
  • határozott, erős jellemű személyiség
  • teljesítményorientált gondolkodásmód
  • jó problémamegoldó készség
  • érettségi bizonyítvány
  • erkölcsi bizonyítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • egyéni folyamatos szakmai képzés
  • fiatalos, dinamikus csapat
  • modern irodai környezet
  • hosszú távú alkalmazotti munkaviszony
  • folyamatosan bővülő adatbázis
  • teljes munkaidős beosztás, H-P 8-16h.

PRÓBAIDŐ: 3 Hónap
BÉREZÉS A PRÓBAIDŐ ALATT: Nettó 130.000.-
SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

  • Nem igényel szakmai tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

  • Magyar

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Kecskemét, Belváros

JELENTKEZÉS MÓDJA: Önéletrajz elküldése az alábbi e-mail címre.