www.cvonline.hu

Telefonos Kérdezőbiztos

  • A hirdetés 850 napja lejárt

Sok a szabadidőd? Jól kezeled az embereket? Szeretsz telefonálni? Számlaképes vagy?

A Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat megalapító

ClientFirst Consulting Kft.

telefonos kérdezőbiztosokat

keres projekt jelleggel.

Budapest VII. kerületi call centerünkbe keresünk munkatársakat lakossági elégedettségi felmérések elvégzésére (nem értékesítés, nem politikai jellegű).

Amit kínálunk:

  • Kellemes munkakörnyezet
  • Fiatalos csapat
  • Magas szintű technikai háttér
  • Hozzájárulás a vevő-kiszolgálási kultúra fejlesztéséhez
  • Jutalékos bérezés
  • Meghatározott feltételek mellett otthoni munkavégzés is lehetséges

Elvárás:

  • Jó kommunikációs készség
  • Kitartó, pozitív hozzáállás
  • Monotónia tűrés
  • Számlaképes (piackutatási tevékenységet tud felénk számlázni)
  • Call centeres tapasztalat előny, de nem feltétel

Munkaidő:

  • H–P: 9.30-14.30; 14.30-19.30
  • Szo: 10.00-16.00

Kérjük, jelölje meg kísérőlevélben, hogy melyik munkaidő beosztásban, illetve heti szinten mennyi időt tud kérdezőbiztosként teljesíteni.

Önéletrajzát és a kiegészítő információkat a lenti e-mail címre várjuk.

Csak a kiválasztott jelentkezőket áll módunkban kiértesíteni. Köszönjük megértését!