www.cvonline.hu

Telefonos Kárrendező / Call-Center Operator

  • A hirdetés 1110 napja lejárt

 A Marsh Kft.

Magyarország piacvezető vállalati kockázatkezelési tanácsadó, és biztosítási alkusz cége

munkatársat keres

Feladatkör:

A Marsh Kft. telefonos kárrendezési és ügyfélszolgálati feladatainak ellátása műszaki cikkek biztosítási ügyintézése kapcsán:

  • Beérkező telefonhívások fogadása
  • Érdeklődés esetén ügyfelek felvilágosítása a biztosítási szolgáltatás részleteiről
  • Kárbejelentéssel kapcsolatos hívásoknál kárbejelentés felvétele
  • Káresemény részleteinek rögzítése a kárbejelentő szoftverben a beérkezett dokumentáció feldolgozásával
  • A bejelentett káresemény elbírálása biztosítási szempontból, az ügyfél tájékoztatása a bírálatról
  • Kapcsolattartás a biztosítókkal, szervizekkel

Elvárások:

  • Iskolai végzettség: érettségi
  • Minimum 2 éves szakmai tapasztalat telefonos ügyfélszolgálati vagy vevőszolgálati munkakörben
  • Társalgási szintű aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office szoftverek magabiztos alkalmazása, önálló számítógépes munkavégzés
  • Pontos munkavégzés
  • Határozott fellépés
  • Kiváló szociális kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
  • Ügyfélközpontú szemléletmód
  • Döntéshozatali képesség
  • Magas fokú szervezőkészség és időgazdálkodás
  • Erkölcsi bizonyítvány (alkalmazás esetén bemutatandó)

Előnyként kezeljük:

  • Műszaki cikkek szervizelése, vevőszolgálata területén szerzett gyakorlat
  • Kárrendezési vagy egyéb biztosítási területen szerzett gyakorlat

Amit kínálunk:

  • Fix bérezés
  • Teljesítményfüggő bónusz
  • Béren kívüli juttatási csomag
  • Heti 40/ napi 8 órás munkaidő, hétfő-péntek munkarenddel

A pozíció betöltendő: 2014. márciustól

A jelentkezéseket magyar nyelvű önéletrajzzal és motivációs levéllel a lenti e-mail címre várjuk.

Cégünkről a Link megjelenítése illetve a Link megjelenítése weboldalakon tájékozódhat.

Tájékoztatjuk, hogy önéletrajzának megküldésével Ön hozzájárulását adja ahhoz, hogy az önéletrajzában megadott adatokat a Marsh Kft. (székhelye: 1082 Budapest, Futó utca 47-53.) kezelje, abból a célból, hogy az állásajánlatra történő kiválasztást lebonyolítsa. Ezen hozzájárulását Ön bármikor, indokolás nélkül jogosult visszavonni, a fenti e-mail címre történő értesítés megküldésével.

Az adatok kezelésére, feldolgozására Társaságunk jogosult. Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzának adatait, annak teljes tartalmát bizalmasan kezeljük, harmadik személynek az Ön tudta és beleegyezése nélkül információt nem szolgáltatunk ki.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő