Marketing akciók szolgáltatásával foglalkozó, széles körben ismert nevű, megbízható partnerünk számára keresünk

TELEFONOS KAPCSOLATTARTÓ

(HF 9-6613)

alkalmazotti munkakörbe.

Feladat:

  • Telefonhívások kezdeményezése az aktuális marketing akcióknak megfelelően,
  • Hozzákapcsolódó adminisztráció,
  • Általános ügyintézői feladatok,
  • Rendszeres ügyfelekkel kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Középfokú biztosítási végzettség, felsőfok előny,
  • Banki vagy biztosítási szakképesítéssel előnyben,
  • Értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Dinamikus személyiség.

Amit kínálunk:

  • Megbízható hátterű munkaadó cég,
  • Hosszútávú munkalehetőség határozatlan idejű munkaszerződéssel,
  • Versenyképes jövedelem fix alapbérrel,
  • Előrelépési lehetőség.

Egyéb:

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, magyar nyelvű önéletrajzát küldje

a „HF 9-6613” referenciaszám és pozíció feltüntetésével

az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda

     Link megjelenítése