www.cvonline.hu

Telefonos hitel értékesítő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.03.
Hirdetés azonosító: 1032522

Dinamikusan növekvő nemzetközi pénzintézet megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba
Feladatok:

  • Kimenő hívások indítása, ügyfelekkel történő kapcsolat felvétel,
  • új és meglévő ügyfelek tájékoztatása, információ nyújtás az aktuális szolgáltatásokról,
  • meglévő ügyfelek számára hitelértékesítés,
  • adatbázis karbantartás,
  • kapcsolódó adminisztrációs feladatok elvégzése.

Elvárások:
  • Legalább középfokú végzettség,
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • eltökéltség, kitartás,
  • analitikus gondolkodás.

Juttatások:
  • Fix alapbér + cafetéria, jutalék,
  • tartalmas munkakör, önálló munkavégzés,
  • összetartó dinamikus csapat,
  • személyes fejlődést támogató vezetők,
  • modern irodai környezet.
  • Munkaidő: hétfőtől-péntekig, 9:00-17:30 és 11:30-20:00 (átlag heti 2 nap délután)

Előnyök:
  • Pénzügyi, hitelezési területen szerzett több éves értékesítői tapasztalat.

  • Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődését, kérjük, küldje el az önéletrajzát a megadott emailcímre