www.cvonline.hu

Telefonos hátralékkezelési munkatárs

  • A hirdetés 578 napja lejárt

OTP Bank Nyrt.

feladatok ellátására munkatársat keres

Amit kínálunk:

  • magyar központú, multinacionális nagyvállalati munkahely
  • tervezhető karrierpálya, hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség
  • versenyképes juttatási csomag
  • (alapfizetés + teljesítményarányos jövedelem + egyéb juttatások)
  • fix munkaidő (túlóra nem jellemző)
  • barátságos, modern munkakörnyezet

Főbb feladatok:

  • kimenő és bejövő hívások kezelése
  • ügyfeleink megkeresése a késedelmes törlesztéssel kapcsolatban
  • megállapodás kötése a hátralékos összeg megfizetésére
  • követeléskezelés
  • a tevékenységgel összefüggő elektronikus adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Budapest IX. kerületi munkavégzés
  • minimum középfokú végzettség (érettségi)
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • teljesítmény- és sikerorientáltság
  • jó problémamegoldó és tárgyalási készség
  • jó kommunikációs készség és monotónia-tűrés
  • megbízható, pontos, precíz munkavégzés
  • nyitottság a folyamatos tanulásra, új ismeretek elsajátítására
  • munkarend vállalása; hétköznap 8:00-20:00 óra közötti időszakban napi 8 órás munkaidő, valamint alkalmanként szombat délelőtti munkavégzés

Előny:

  • telefonos ügyintézőként illetve ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat

Az önéletrajzokat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk 2015. augusztus 28.-ig.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő