www.cvonline.hu

TELEFONOS ÉS LEVELEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 83 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ ZRT.

PÁLYÁZATOT HIRDET

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Feladatok:

  • telefonos és levelezési csoport vezetése, stratégiájának kialakítása
  • szervezi és működteti az ügyfélszolgálati tevékenységet, különös tekintettel: a telefonos megkeresések megválaszolása, az írásbeli fogyasztói megkeresések ügyintézése
  • felelős az ügyfélkapcsolatok ápolásáért, fejlesztéséért, kiemelten a nagyfogyasztókkal történő kapcsolattartásra
  • tevékenységet szabályozó jogszabályi környezet folyamatos figyelemmel kísérése
  • közreműködés a jogszabályi változásoknak megfelelően az Üzletszabályzat módosításában
  • felülvizsgálja, fejleszti a telefonos és levelezési csoport tevékenységét szabályozó belső folyamatleírásokat, utasításokat
  • statisztikák, elemzések készítése, valamint időszakos jelentéstétel az ügyfélforgalom alakulásáról, a társaság fogyasztói megítéléséről
  • munkatársak szakmai támogatása, fejlesztése, motiválása

Elvárások:

  • szakirányú felsőfokú végzettség (közgazdasági/pénzügyi/műszaki főiskolai vagy egyetemi diploma)
  • a munkakör tartalmi jellemzőivel megegyező 3 év vezetői tapasztalat
  • a munkakörhöz tartozó munkafolyamatok kezeléséhez, és a beosztott munkatársak irányításához szükséges kiemelkedő szintű vezetői és szakmai képességek (nagyfokú terhelhetőség, döntési képesség, stratégiai gondolkodásmód, feladatorientált szemlélet, kiváló szervezőkészség, kiemelkedő kommunikációs és kapcsolatteremtési, tárgyalási készség)

Jelentkezés módja: a fényképes szakmai önéletrajzokat 2016. október 17-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Pécs
Kategória Mérnök / Műszaki
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő