www.cvonline.hu

TELEFONOS ÉS LEVELEZÉSI CSOPORTVEZETŐ

  • A hirdetés 198 napja lejárt

A TETTYE FORRÁSHÁZ ZRT.
PÁLYÁZATOT HIRDET

TELEFONOS ÉS LEVELEZÉSI CSOPORTVEZETŐI

MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉRE

Feladatok:

  • Megszervezi és zökkenőmentesen működteti az ügyfélszolgálati tevékenységet, különös tekintettel: a telefonos megkeresések megválaszolására, az írásbeli fogyasztói megkeresések ügyintézésére
  • Felelős a telefonos és levelezési csoport tevékenységéhez kapcsolódó folyamatleírások, utasítások folyamatos aktualizálásáért, fejlesztéséért
  • Felelős a telefonos és levelezési csoport vezetéséért és az annak tevékenységére vonatkozó szakmai elvek meghatározásáért
  • Felelős a telefonos és levelezési csoport képviseletéért, az ügyfélkapcsolati osztályon belül, a társaság más szervezeti egységei és külső szervezetek előtt
  • Megtervezi, megszervezi és bonyolítja a nagyfogyasztókkal való kétirányú kapcsolattartást, felelős a kapcsolatok ápolásáért, fejlesztéséért
  • Figyelemmel kíséri a jogszabályi változásokat
  • Információkat biztosít felettesei számára az ügyfélforgalom alakulásáról, a társaság fogyasztói megítéléséről
  • Gondoskodik a társaság Üzletszabályzatának mindenkor hatályos jogszabályokban foglaltak alapján történő előkészítéséért, közzétételéért, a szükséges módosítások elvégzéséért egyeztetve a társaság érintett szervezeti egységeivel

Elvárások:

  • szakirányú főiskolai diploma, vagy egyetemi végzettség (közgazdasági, vagy pénzügyi, vagy műszaki felsőfokú végzettség)
  • a munkakör tartalmi jellemzőivel megegyező 3 év vezetői tapasztalat
  • a munkakörben megjelenő munkafolyamatok kezeléséhez, és a beosztott munkatársak irányításához szükséges kiemelkedő szintű képességek (nagyfokú terhelhetőség, döntési képesség, stratégiai gondolkodás, feladatorientált személyiség, szervezőkészség, kiemelkedő kommunikációs, kapcsolatteremtési, tárgyalási készség)

Munkavégzés hely: Pécs, Baranya megye
Jelentkezés módja: a fényképes szakmai önéletrajzokat 2016. szeptember 9-ig várjuk a lenti e-mail címre.

Helyek Baranya
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő