www.cvonline.hu

Telefonos értékesítőket keresünk 6 órában hosszútávra

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 911889

Feladatok:
  • Kimenő hívásokat indítani meghatározott adatbázis alapján direkt sales területre,
  • Ügyfelekkel érdemben kommunikálni,
  • LTP és biztosítási üzletág termékeihez kapcsolódó termékeket ajánlani,
  • Hívásokhoz tartozó adminisztrációs tevékenységeket ellátni
Elvárások:
  • Legyen középfokú végzettséged,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereted,
  • Tűrd a monotóniát,
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezz,
  • Érdeklődő, nyitott, eredményorientált személyiség legyél
Előny:
  • Call center/ személyes értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • Pénzügyi, biztosítási affinitás
Amit kínálunk:
  • Kiemelkedő munkakörülmények,
  • Stabil, megbízható háttér,
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • Fix alapbér+ cafeteria+egyéb juttatás+negyedéves bónusz,
  • Előrelépési lehetőség,
  • 6 órás munkarend, váltott műszakban: 8h-14h, 14h-20h heti váltásban,
  • Azonnali munkakezdés
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el magyar nyelvű önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Tárgyba írd be: