www.cvonline.hu

Telefonos értékesítőket keresünk 6 órában hosszútávra

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

  • · Kimenő hívásokat indítani meghatározott adatbázis alapján direkt sales területre,
  • · Ügyfelekkel érdemben kommunikálni,
  • · LTP és biztosítási üzletág termékeihez kapcsolódó termékeket ajánlani,
  • · Hívásokhoz tartozó adminisztrációs tevékenységeket ellátni

Az álláshoz tartozó elvárásaink:

  • · Legyen középfokú végzettséged,
  • · Felhasználói szintű számítógépes ismereted,
  • · Tűrd a monotóniát,
  • · Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezz,
  • · Érdeklődő, nyitott, eredményorientált személyiség legyél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • · Call center/ személyes értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • · Pénzügyi, biztosítási affinitás

Amit kínálunk:

  • · Kiemelkedő munkakörülmények,
  • · Stabil, megbízható háttér,
  • · Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • · Fix alapbér+ cafeteria+egyéb juttatás+negyedéves bónusz,
  • · Előrelépési lehetőség,
  • · 6 órás munkarend, váltott műszakban: 8h-14h, 14h-20h heti váltásban,
  • · Azonnali munkakezdés

Állás, munka területe(i):

  • · Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
  • · Pénzügyi szolgáltatások értékesítése
  • · Telefonos értékesítő
  • · Ügyfélszolgálat / Ügyfélkapcsolat
  • · Call center munkatárs

Munkavégzésed helye:

Budapest, IX. kerület

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, küld el magyar nyelvű önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre! Tárgyba írd be: „6 óra”