www.cvonline.hu

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐI MUNKATÁRS

  • A hirdetés 535 napja lejárt

Társaságunkról, termékeinkről részletesebb információt olvashat a Link megjelenítése oldalon.

Az FHB Bank Zrt. új munkatársakat keres az alábbi pozícióba:

Budapest

A leendő munkatárs feladatai:

  • az FHB Bankcsoport termékeinek, szolgáltatásainak értékesítése telefonon keresztül,
  • új ügyfelek akvirálása, ügyfélérték-növelés, termékhasználat ösztönzés,
  • ügyfélmegtartást célzó hívások lebonyolítása.

Az ideális jelölt:

  • legalább középfokú végzettséggel rendelkezik,
  • teljesítmény-orientált,
  • kommunikációs készsége és problémamegoldó képessége kiemelkedő,
  • ügyfélközpontú szemlélettel bír,
  • rugalmasság, jó alkalmazkodó képesség, proaktivitás jellemzi,
  • hatékonyan dolgozik csapatban,
  • nagy munkabírású,
  • biztos számítástechnikai felhasználói ismeretekkel rendelkezik.

Az elbírálás során előnyt jelent:

  • hasonló munkakörben szerzett legalább 1-2 éves banki/értékesítői tapasztalat,
  • felsőfokú végzettség vagy folyamatban levő pénzügyi/gazdasági felsőfokú tanulmányok

Kérjük, hogy amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, pályázati anyagát fizetési igényének megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre. A levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel: „pályázó neve_pozíció”.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő