www.cvonline.hu

Telefonos értékesítői munka rész- vagy teljes munkaidőben!

Hozzáadva: 2017.06.26.
Hirdetés azonosító: 1065667

Mindig is ki szeretted volna magad próbálni telefonos pozícióban vagy több éve ilyen területen dolgozol, és új kihívásokra vágysz? Megbízható partnercégünk hosszú távra munkatársakat keres azonnali munkakezdéssel étrend kiegészítők, illetve kozmetikumok telefonos értékesítésére.
Feladatok:
  • A cég meglévő ügyfeleinek felkeresése telefonon keresztül
  • Az ajánlatok rögzítése, adminisztrációja
  • A forgalmazott termékek ismertetése, ajánlása és értékesítése

Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Jó kommunikációs készség, ügyfélközpontúság
  • Monotónia tűrés
  • Jó stressz tűrő és problémamegoldó képesség
  • Precíz, megbízható munkavégzés

Juttatások:
  • Fix alapbér+ jutalék
  • Rész- vagy teljes munkaidő (4/6/8 órában végezhető); hétfőtől-vasárnapig 8-20 óra között
  • Folyamatos, hosszú távú munkalehetőség

Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

  • Ha alkalmasnak találtad magad a pozícióra, jelentkezz bátran fényképes önéletrajzzal a E-mail cím megjelenítése címen keresztül.

Munkavégzés helye:
  • Budapest