www.cvonline.hu
Telefonos értékesítő
AEGON Magyarország Általános Biztosító Zrt.
Frissítve : 2015.09.28.
Jelentkezési határidő: 2015.10.02.
Hirdetés azonosító: 973498
lejárt

Lépj be az Aegon megbízott partnerének csapatába!

Az Aegon Magyarország sikereiben, dinamikus jelenlétében a piacon kimagasló szerepe van a megbízott értékesítési csapatnak, tanácsadóknak, menedzsereknek egyaránt. Kiemelt fontosságú számunkra, hogy kellemes, inspiratív munkakörnyezetet, vonzó kereseti lehetőséget, közvetlen hangulatot teremtsünk valamennyi munkatársunk számára.Hogy sikeres légy a jövőben épp olyan fontos számunkra, mint minden ügyfelünk, akikért dolgozunk.Az Aegon Magyarország Általános Biztosító Zrt az alábbi pozícióba várja a jelentkezéseket

Főbb feladatok:

  A társaság termékeinek értékesítése (biztosítás, befektetés, megtakarítás, hitel, nyugdíjpénztár, lakástakarék-pénztár)
  Új ügyfelek megkeresése
  Időpontok egyeztetése az értékesítési csapat részére

Az álláshoz tartozó elvárások:

 Középfokú végzettség
 Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
 Felelősségteljes munkavégzés, ügyfélközpontúság, kiváló problémamegoldó készség
 Kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség
 Rugalmasság
 Terhelhetőség

Amit kínálunk:

  Versenyképes juttatási rendszer
  Karrierlehetőség
  Oktatás

Küldd el fényképes Önéletrajzod a lenti e-mail címre!