www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 502 napja lejárt

Pénzügyi szolgáltatások területén működő, nemzetközi hátterű Partnerünk bővülő értékesítési csapatába keresünk

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

munkatársakat, két műszakos munkavégzéssel, 6 órás részmunkaidőben.

Feladatok:

  • Lakástakarék-pénztári vagy önkéntes nyugdíjpénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek körében (meleg hívás);
  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése;
  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban;
  • Hívások adminisztrációja.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi);
  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek;
  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség;
  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség;
  • Pozitív, proaktív, problémamegoldó hozzáállás;
  • A nyilvántartásban "nem szerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • Megtakarítások értékesítésében szerzett tapasztalat;
  • Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség;
  • Alkalmazotti jogviszony;
  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások);
  • Fiatalos, vidám csapat, hangulatos légkör;
  • Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés-technikai és szakmai ismeretek);
  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség;
  • Folyamatos előrelépési lehetőség az Operátori Életút Program keretén belül;
  • Stabil, multinacionális háttér.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy gondolja, elég rátermett ahhoz, hogy telefonos értékesítési tevékenységet végezzen, és szívesen dolgozna egy nagy múltú, sikeres call center tagjaként, várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megnevezésével az alábbi e-mail címen!

Közvetítési nyilvántartási szám: 5634-2/2010-5500

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Részmunkaidő