www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Világelső biztosítótársaság termékeinek telefonos ékesítéséhez keresünk munkatársakat

pozícióba

Feladatok:

  • Adott ügyfélkör telefonos tájékoztatása
  • Igényekhez igazodó termékek értékesítése
  • Telefonos szerződéskötés

Elvárás:

  • Biztosításközvetítő hatósági vizsga vagy befejezett főiskolai/egyetemi tanulmányok
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Erkölcsi bizonyítvány

Előny:

  • Telemarketing vagy biztosításközvetítői tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Fix alapjövedelem
  • Teljesítményarányos prémium
  • Előrelépési lehetőség
  • Képzési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes magyar nyelvű önéletrajzát  e-mail-en várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő