www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 865 napja lejárt

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

Online és telefonos tudakozó szolgáltatás értékestésére keresünk irodai TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐket budapesti munkahelyre, 6 órás munkaidőbe, alkalmazotti jogviszonnyal. (NEM kijárós üzletkötés! NEM telefonos ügyfélszolgálat!)

Feladatok:

  • szerződések előkészítése
  • szolgáltatás értékesítése telefonon, faxon, e-mail-en keresztül
  • kimenő hívások és bejövő hívások indítása fogadása
  • szerződések kötése
  • időpontok egyeztetése

Elvárások:

  • jó telefonos kommunikációs készség
  • kreatív és gyors ész járás
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Előny:

  • telemarketing területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • klimatizált iroda
  • országos televíziós marketing és reklámtámogatás
  • 17 éve sikeres szakmai múlt
  • kiváló munkahelyi légkör
  • motivációs rendszer és folyamatos kihívások

Munkavégzés helye:
1138 Budapest, Gács utca 3.

Munkaidő: H-P: 09:00-16:00

Fizetés: 30% jutalék

E-mailben, (motivációs levél nem szükséges)
Statisztikai adatok miatt kérjük, a pályázat elküldésekor jelezze, hogy a hirdetést melyik oldalon találta!

Cégünk, a 197 Szakmai Tudakozó a Link megjelenítése oldal és a telefonos tudakozó által segít megtalálni amit ön keres. Legyen az gyártó, forgalmazó, szakember, stb. Nálunk megtalálja!
Itt megtalálhatja a legszimpatikusabb pénzintézetet, a legügyesebb autószerelőt, a kiválasztott otthonát, élete párját, a megfelelő oktatási intézményt, a régóta áhított utazást, a pénzügyi segítséget, az étel házhoz szállító céget, és a gyógyászat szakembereit is.
Regisztrált partnereink egytől egyig megtalálható, létező cégek, vállalkozások, amik felkészülten várják az Ön hívását, keresését a fent említett valós élethelyzetek megoldásával kapcsolatosan.
Köszönjük, hogy megtisztelt bennünket azzal, hogy időt szánt ennek a pár sornak az elolvasására!
Kérjük, soha ne felejtse el azt a régi igazságot, hogy aki keres, az talál!
A további hosszú távú és gyümölcsöző kapcsolat reményében tisztelettel:
197 Szakmai Tudakozó Kft.

A cég fő működési területe

Reklám, marketing és PR

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő