www.cvonline.hu

Telefonos Értékesítő

  • A hirdetés 841 napja lejárt

Innovatív távközlési szolgáltató vállalat, mely a vezetékes telefon és internet piac után új mobiltelefon szolgáltatóként is megjelent keres tapasztalatokkal rendelkező

Telefonos értékesítő

munkatársakat.

A meghírdetett pozicióra több munkatársat kívánunk felvenni, egy új, motívált értékesítő csapat tagjaként.

Feladatok:

  • A cég piaci bővülésének elősegítése
  • Új ügyfelek felkutatása
  • Vezetékes és Mobil szolgálatsok értéklesítése
  • Szerződéskötés
  • Ügyfél gondozás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Távközlési szektorban szerzett releváns értékesítési  tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozottság, jó kommunikációs képesség
  • Verseny szellem

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Kiemelt bónusz
  • Folyamatosan fejlődő, innovatív környezet

Különleges szakmai kihívás Magyarország legújabb Mobilszolgáltatójánál.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal - a pozíció megjelölésével - a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő