www.cvonline.hu

Telefonos Értékesítő

  • A hirdetés 952 napja lejárt

Kiváló kommunikációs készséggel rendelkező, ambiciózus, motivált, dolgozni akaró munkaerőt keresünk azonnali kezdéssel

pozícióba.

Feladatok:

  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítés

Elvárások:

  • Távközlési területen szerzett tapasztalat előny
  • Kiváló kommunikációs és meggyőző készség
  • Gyors munkavégzés
  • Versenyszellem
  • Pozitív gondolkodás

Amit nyújtunk:

  • Versenyképes alapfizetés + ösztönző jutalékrendszer
  • Kiváló munkakörnyezet
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Heti-, havi-, negyedéves versenyek

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.