www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 899 napja lejárt

Az alábbi pozícióra keresünk munkatársakat 6 órás munkavégzésre:

Feladatok:

  • · Kimenő hívások indítása meghatározott adatbázis alapján,
  • · Biztosítási üzletág termékeihez kapcsolódó termékek ajánlása,
  • · Hívásokhoz tartozó adminisztráció ellátása

Elvárások:

  • · Középfokú végzettség,
  • · Felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • · Kiváló kommunikációs készség,

Előny:

  • · Értékesítési területen szerzett tapasztalat,
  • · Pénzügyi, biztosítási affinitás

Amit kínálunk:

  • · Hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • · Fix alapbér+ cafeteria+egyéb juttatás+negyedéves bónusz,
  • · Előrelépési lehetőség,
  • · 6 órás munkarend, váltott műszakban: 8h-14h, 14h-20h heti váltásban,
  • · Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye:

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!