www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 906 napja lejárt

A Comforce Zrt. budapesti központú, az Egyesült Államokban CloudAgents néven alapított, Közép-Európában vezető Cloud Contact Center. Magas színvonalú, többnyelvű szolgáltatásokat nyújtunk több mint 7000 ügyintézővel világszerte, több mint 22 anyanyelvi szinten beszélt nyelven.

Folyamatosan bővülő call centerünkbe banki ügyfelünk támogatásához felsőfokú végzettséggel és/vagy biztosítási közvetítői vizsgával rendelkező

telefonos értékesítő kollegákat keresünk!

Feladatok:

  • új ügyfelek megkeresése
  • DM ajánlatok után követése
  • lakossági és vállalati számlacsomagok értékesítése
  • hiteltermékek ajánlása, értékesítése
  • banki termékekhez kapcsolódó biztosítási termékek ajánlása, értékesítése
  • szerződéskötések előkészítése, szerződések megkötése és kezelése
  • aktív szerepvállalás az értékesítési stratégiában foglaltak megvalósításában

Amit elvárunk:

  • felsőfokú végzettség és/vagy biztosítás közvetítői hatósági vizsga
  • felhasználói szintű, számítógépes ismeretek (Word, Excel magabiztos kezelése)
  • gépírástudás
  • kiváló kommunikációs készség
  • értékesítői, ügyfélorientált szemléletmód
  • jó helyzetfelismerő képesség
  • határozott, udvarias fellépés
  • flexibilis alkalmazkodás a munkarendhez
  • ügyfélkapcsolati munkában, értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • hosszú távú pozíció
  • stabil hátterű cég
  • támogató, dinamikus munkakörnyezet
  • alapfizetés + cafeteria + jutalék

Munkavégzés helye:

Lurdy Irodaház, Budapest IX., Könyves Kálmán krt. 12-14., 2. emelet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak és készen állsz részt venni egy interjún regisztrálj az alábbi linken keresztül és küldd el önéletrajzodat az alábbi e-mail címre fizetési igényed megjelölésével.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő