www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 1245 napja lejárt

QUAESTOR Csoport

Elektronikus értékesítési csatornák üzletág

Outbound Call Center csoport

„telefonos értékesítő” munkatársat keres.

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Bejövő hívások kezelése, kimenő hívások indítása, ügyfelek tájékoztatása;
  • Kapcsolatfelvétel potenciális és meglévő ügyfelekkel;
  • Ügyfélakvizíciós irányú hívások lebonyolítása;
  • Termékek ajánlása érdeklődésnek megfelelően;
  • Telefonos marketing és sales kampányok lebonyolítása;
  • Termékvásárlásra vonatkozó személyes találkozók egyeztetése ügyfelekkel;
  • Termékelégedettség felmérése;
  • Keresztértékesítés, termékek újra értékesítése meglévő ügyfelek számára;
  • Piackutatási feladatok ellátása;

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség;
  • Legalább 2 éves, call centerben és/vagy értékesítési területen szerzett gyakorlat;
  • Ügyfélközpontú szemlélet;
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség;
  • Értékesítői szemlélet;
  • Csapatmunka képesség;
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete;

Előnyök:

  • Telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat;
  • Telesales területen szerzett tapasztalat;
  • Pénz és tőkepiaci területen szerzett tapasztalat (pl.: befektetési, banki terület);
  • Precizitás, Pontosság;
  • Önálló munkavégzési és döntési képesség;

Amit ajánlunk:

  • Változatos, felelősségteljes munkavégzés;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Alapbér + teljesítményarányos bérezés;

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Amennyiben Ön megfelel a fenti elvárásoknak, és hirdetésünk felkeltette érdeklődését fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével, az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő