www.cvonline.hu

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.02.22.
Hirdetés azonosító: 810024

2012 ÉV Best of Call Centers díjat nyert, 14. kerületi Call Center sikeres csapatába keresünk új, lelkes munkatársakat a következő pozíció betöltésére:

Feladat:

  • telefonos kapcsolattartás meglévő és leendő ügyfelekkel,
  • különböző kampányokban való részvétel,
  • telekommunikációs szolgáltatások értékesítése meleg hívások alapján,
  • hívások szakszerű adminisztrálása számítógépes rendszerben.

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs készség, határozott beszédstílus,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • monotónia tűrés,
  • minimum középfokú végzettség,
  • rugalmasság, nyitott hozzáállás új ismeretek megszerzéséhez.

Előny: telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rész- vagy teljes munkaidőben, (4-6-8 órában) történő munkavégzésre is van lehetőség,
  • rugalmas munkaidő-beosztás,
  • fix alap bérezés + jutalék,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • sikeres, lelkes, fiatalos csapat várja új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület.

Jelentkezni:

Referencia szám: TR-15

Egyéb hasonló állások Önnek
Sales Consultant (Industrial Lighting)

Randstad Hungary Kft.

Are you an Architect or an Interior Designer?Do...
Budapest

Finnish speaking Request Coordinator

Trenkwalder Kft

Our fast-growing multinational partner is looki...
Budapest

Norwegian speaking Request Coordinator