www.cvonline.hu

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.27.
Hirdetés azonosító: 810024

2012 ÉV Best of Call Centers díjat nyert, 14. kerületi Call Center sikeres csapatába keresünk új, lelkes munkatársakat a következő pozíció betöltésére:

Feladat:

  • telefonos kapcsolattartás meglévő és leendő ügyfelekkel,
  • különböző kampányokban való részvétel,
  • telekommunikációs szolgáltatások értékesítése meleg hívások alapján,
  • hívások szakszerű adminisztrálása számítógépes rendszerben.

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs készség, határozott beszédstílus,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • monotónia tűrés,
  • minimum középfokú végzettség,
  • rugalmasság, nyitott hozzáállás új ismeretek megszerzéséhez.

Előny: telefonos értékesítésben/call centerben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • rész- vagy teljes munkaidőben, (4-6-8 órában) történő munkavégzésre is van lehetőség,
  • rugalmas munkaidő-beosztás,
  • fix alap bérezés + jutalék,
  • kiváló munkakörnyezet,
  • hosszú távú munkalehetőség,
  • sikeres, lelkes, fiatalos csapat várja új munkatársainkat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület.

Jelentkezni:

Referencia szám: TR-15

Egyéb hasonló állások Önnek
Polish speaking AR Accountant

HAYS Hungary Kft.

Your new company Our multinational partner is l...
Budapest

Sourcing Specialist

Your new company Our German multinational pharm...
Budapest

Master Data Services Team Lead

Master Data Services Team Lead munkatársat kere...