www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 1221 napja lejárt

 Kiváló Call Center és Best of Call Centers díjjal elismert partnerünk dinamikusan bővülő csapatába új munkatársakat keresünk az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Telekommunikációs szolgáltatások, termékek értékesítése,
  • Kimenő hívások kezdeményezése,
  • Kizárólag meglévő ügyfelek felkeresése,
  • Adminisztratív feladatok.

A munkakörhöz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség,
  • Értékesítésben szerzett legalább 1 éves tapasztalat,
  • Teljesítményorientált, értékesítői attitűd,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Proaktivitás, fejlődésre való nyitottság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés,
  • 4, 6 vagy 8 órában történő munkavégzés,
  • Fejlődési lehetőség, folyamatos tréningek,
  • Biztos vállalati háttér, hosszú távú együttműködés.

Munkavégzés helye:

Budapest, 14. kerület

Kapcsolat:

Jelentkezni önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Elektronika / Telekommunikáció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő