www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 1200 napja lejárt

A Comforce Zrt. budapesti központú, az Egyesült Államokban CloudAgents néven alapított, Közép-Európában vezető Cloud Contact Center. Magas színvonalú, többnyelvű szolgáltatásokat nyújtunk több mint 7000 ügyintézővel világszerte, több mint 22 anyanyelvi szinten beszélt nyelven. Folyamatosan bővülő csapatunkba

PSZÁF pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgával rendelkező telefonos értékesítő munkatársakat keresünk.

Feladatok:

  • Új ügyfelek megkeresése,
  • DM ajánlatok után követése,
  • Lakossági és vállalati számlacsomagok értékesítése,
  • Hiteltermékek ajánlása, értékesítése,
  • Banki termékekhez kapcsolódó biztosítási termékek ajánlása, értékesítése
  • Szerződéskötések előkészítése, szerződések megkötése és kezelése,
  • Aktív szerepvállalás az értékesítési stratégiában foglaltak megvalósításában.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • PSZÁF pénzügyi szolgáltatás közvetítői hatósági vizsgával vagy ezzel egyenértékű szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel,
  • Kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel,
  • Élvezed az értékesítést a kapcsolatfelvételtől a megállapodás lezárásáig,
  • Magabiztos és eredmény orientált vagy,
  • Kész vagy a napi 8 órás irodai munkavégzésre, a számítógépet figyelve, headset-et viselve, kedvesen kommunikálva még a legnehezebb helyzetekben is,
  • És szeretnél egy rendkívüli csapat tagja lenni, ahol csupa jó fej kollégával oszthatod meg az élményeidet és tapasztalataidat.

Előnyös, ha:

  • Rendelkezel munkatapasztalattal telefonos pénzügyi értékesítés területén

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú pozíció,
  • Stabil hátterű cég,
  • Támogató, dinamikus munkakörnyezet,
  • Versenyképes fizetés.

Munkavégzés helye:

  • Lurdy Irodaház, Budapest IX. kerület Könyves Kálmán krt. 12-14., 2. emelet

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak és készen állsz részt venni egy interjún amennyiben az önéletrajzod kiválasztásra kerül, kérlek, regisztrálj a weboldalunkon: Link megjelenítése és küldd el az önéletrajzodat az alábbi e-mail címre, az e-mail tárgya PSZÁF-os ügyintéző legyen.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő