www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • Az állásajánlat lejárt.

Főállású munkatársakat alkalmazna hazai tulajdonú szakkönyvkiadó Budapest, XIV. kerületi illetve Nyíregyházi belvárosi  munkahelyre is, képzések és szakkiadványok

telefonos értékesítésére.

A kiadóról az alábbi weboldalon informálódhat: www.menedzserpraxis.hu

Elvárások:

  • legalább középfokú végzettség,
  • felhasználói szintű számítógép-ismeret,
  • kiváló kommunikációs készség, érdeklődő, nyitott személyiség,
  • értékesítési szemlélet, telemarketinges tapasztalat előnyt jelent
  • hosszú távú gondolkodás,

Amit kínálunk:

  • 6 ill. 8 órás munkaidő
  • színvonalas munkakörülmények
  • lendületes, vegyes korosztályú csapat
  • rendszeres szakmai továbbképzés
  • változatos, sokrétű feladat
  • versenyképes kereseti lehetőség

Jelentkezés: Az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest, XIV. kerület illetve Nyíregyháza
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő
Régió Budapest, Pest, Nyíregyháza