www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • Az állásajánlat lejárt.

GLS General Logistics Systems Hungary Kft. a General Logistics Systems B.V., Amsterdam (GLS) leányvállalata. A GLS pán-európai vállalat, amely megbízható, magas színvonalú csomag- és expressz szolgáltatásokat, valamint értéknövelő logisztikai szolgáltatásokat nyújt. A „European Leader in Quality” („Minőségben piacvezető Európában”) elvet képviseli, amit mindenki, aki a GLS-nél dolgozik, minden nap igyekszik megvalósítani.

A General Logistics Systems Hungary Kft. az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

TELEFONOS ÉRTÉKESÍTŐ

Feladat:

  • új ügyfelek felkutatása, telefonos kapcsolatfelvétel (cold call), időpont egyeztetés
  • kapcsolattartás
  • értékesítési tevékenység többoldalú támogatása és az ehhez kapcsolódó adminisztráció, árajánlatok készítése

Elvárások:

  • kiemelkedő telefonos kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség
  • dinamikus, kitartó, sikerorientált alkat, céltudatosság
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • változatos, kihívást jelentő munkakör - komplex munkafeladatok
  • versenyképes jövedelem (fix és mozgó bér)
  • alkalmazotti munkaviszony
  • étkezési hozzájárulás, 13. havi fizetés
  • folyamatos tanulási-, és fejlődési lehetőség
  • fiatal, inspiráló csapat

Munkaidő: 8:00-17:00

Munkavégzés helye: Alsónémedi (céges busz a Boráros térről)

Jelentkezés módja: Fényképes önéletrajzzal a pozíció megjelölésével az alábbi e-mail címen.

Munkavégzés helye Alsónémedi
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás, Értékesítés / Kereskedelem, Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest