www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 361 napja lejárt

Ha szeretsz utazni, versenyezni és beszélni!
Nálunk a helyed!

Nemzetközi társaság keres munkatársat call centerébe az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • lakossági ügyfelek telefonos megkeresése: tájékoztatás, igényfelmérés és értékesítés
  • hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • érettségi
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • kiváló kommunikációs készség
  • teljesítményorientált szemléletmód, versenyszellem
  • pontos és precíz munkavégzés
  • tanulási hajlandóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • hiszel abban, hogy egy értékesítő számára nincs lehetetlen
  • nyitott vagy a fejlődésre és szeretnél egy értékesítés orientált csapatban dolgozni

Amit kínálunk:

  • fiatalos, dinamikus munkakörnyezet,
  • fejlődési és előrelépési lehetőség,
  • egy multinacionális vállalat megbízható háttere,
  • azonnali munkakezdési lehetőség,
  • versenyképes fix alapbér (Br. 150.000 Ft kezdő) + teljesítményarányos jutalék.

Munkavégzés helye:
Budapest IX. kerület.

Kezdés: azonnal

Jelentkezés módja: Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérem, küldje az alábbi email címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő