www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Belefáradtál, hogy eladhatatlan termékeket próbálj értékesíteni?
Unod, hogy az embereknek igazából nincs szüksége olyan termékekre, amiket el kellene adnod?

Akkor jó hírem van, megtaláltad az igazit!

Gyere és csatlakozz az Allen Carr Könnyen Leszokni a Dohányzásról Központ csapatához, Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő vállalkozásához, amely Magyarországon 2010 óta több mint 6.000 dohányosnak segített leszokni a dohányzásról.
Magyarországi csapatunk folyamatosan bővül, jelenleg a következő munkakörbe keresünk új kollégákat:

(Budapest)

Mi lesz a feladatod?

  • A dohányzásról leszoktató program telefonon történő értékesítése az érdeklődők számára, a felmerülő kérdések megválaszolása, kifogáskezelés;
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel az Allen Carr szeminárium előtt;
  • Az értékesítési feladattal kapcsolatos adminisztrációs teendők ellátása

Mit nyújtunk mi cserébe?

  • Ha jól dolgozol, kiemelkedően jól fogsz keresni
  • Munkabéred MINDIG megbízhatóan, időre megérkezik a számládra
  • Keményen dolgozunk, de ügyelünk arra, hogy jól is érezzük magunkat
  • Irodánk igényes, színes, kényelmes -öröm itt dolgozni!

Bátran jelentkezz, ha

  • Vérbeli értékesítőnek vallod magad
  • Számodra nincs meggyőzhetetlen ügyfél
  • Nem létezik elérhetetlen cél
  • Legalább 2 év telefonos értékesítési tapasztalattal rendelkezel

Előny, ha az Allen Carr módszerrel szoktál le a dohányzásról.
A szolgáltatás természeténél fogva csapatunk nemdohányzó szakemberekből áll.

Munkavégzés helye Budapest, IX. Kerület, a Klinikák metrómegálló közlében

Munkaidő Főállás

Munkába állás kezdete azonnal

Jelentkezés:  Amennyiben eredményes és kiemelkedő értékesítőnek tartod magad, kérjük, mielőbb küldd el a magyar nyelvű önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőben „Telefonos értékesítő” megjelöléssel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő