www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 617 napja lejárt

Mind a nyomtatott-, mind az online média területén széles termékskálával rendelkező cég, a cégcsoporthoz tartozó budapesti online sales csapatba keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • Kapcsolatépítés és kapcsolattartás új ügyfeleinkkel (telefonon, e-mailben),
  • Szolgáltatások értékesítése az ügyfelek igényeinek megfelelően,
  • Ügyfelek utókövetése, értékesítéshez tartozó adminisztrációk elvégzése,
  • Meghatározott értékesítési célok teljesítése.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó kommunikációs készség,
  • Precíz, megbízható, önálló munkavégzés,
  • Telefonos értékesítési tapasztalat.

Előny:

  • CRM rendszer ismerete,
  • Angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Bejelentett fix alapbér + jutalék,
  • Fiatal, összetartó csapat.

Várjuk Gyes-ről, Gyed-ről visszatérő anyukák jelentkezését is, mert a feladat akár 6 órában is elvégezhető.

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezni:

Fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével az alábbi email címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő