www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.05.15.
Jelentkezési határidő: 2016.05.27.
Hirdetés azonosító: 1021057
lejárt

Telefonos értékesítőt keresünk online pénzügyi szolgáltatásokat nyújtó partnerünk budapesti, belvárosi irodájába, a növekvő értékesítési igények kielégítésére. Partnerünk az alapfizetés mellett teljesítmény arányos jutalékot, szakmai tréningeket, rendszeres csapatépítő programokat, barátságos irodai légkört kínál az új csapattagnak.

A Telefonos értékesítő munkatárs feladatai a következők:
- telefonos / online kapcsolat kialakítása az előszűrt ügyfelekkel
- ügyfelek tájékoztatása új piaci lehetőségekről, termékekről
- adatbázis-kezelés
- információáramlás biztosítása a partnerek felé
- napi kapcsolattartás a marketing csapattal, ügyféligényekkel kapcsolatos visszajelzések közvetítése
- ügyfelek felkészítése a vállalat online platformjának használatára, tanácsadás
- a feladatokkal járó egyéb adminisztráció

A sikeres pályázathoz a középfokú végzettség, illetve felhasználói szintű MS Office ismeret elengedhetetlen. Kiváló kommunikációs készséggel, koncentrációs képességgel, ügyfélorientált hozzáállással várjuk a jelentkezőket. Customer service, help-desk, értékesítői, vagy adminisztrációs területen szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem elvárás!

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük töltse fel önéletrajzát honlapunkon keresztül (www.hays.hu).