www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

HSA Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1013386

Partnercégünk számára keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

Telefonos értékesítő (Szeged)

Feladatok:

  • Bejövő hívások kezelése
  • Kimenő hívások indítása meghatározott adatbázis alapján
  • Háttérmunkák, adminisztrációs feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség vagy PSZÁF vizsga
  • Lelkes fiatalos lendület.

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes légkör, remek csapat, komoly lehetőségek

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a Link megjelenítése címre!