www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő

  • A hirdetés 626 napja lejárt

Feladatok:

  • önkéntes nyugdíjpénztári termék telefonon történő értékesítése már meglévő, vagy előhívott ügyfelek körében (meleg hívás);

  • Adategyeztetés és az ügyféligények felmérése;

  • Információadás az aktuális ajánlatokkal, akciókkal kapcsolatban;

  • Hívások adminisztrációja.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség (érettségi);

  • Felhasználó szintű számítógépes (Microsoft Office) ismeretek;

  • Kiváló kommunikációs és értékesítői készség;

  • Kitartó, terhelhető, erős monotonitástűrésű személyiség;

  • Pozitív, proaktív, problémamegoldó hozzáállás;

  • A nyilvántartásban "nemszerepel" tartalmú hatósági erkölcsi bizonyítvány.

Előny:

  • Megtakarítások értékesítésében szerzett tapasztalat;

  • Releváns telesales-ben vagy call center-ben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség;

  • Alkalmazotti jogviszony;

  • Versenyképes jövedelem (fix alapbér + jutalék + egyéb juttatások);

  • Fiatalos, vidám csapat, hangulatos légkör;

  • Professzionális betanítás (kommunikációs-, értékesítés-technikai és szakmai ismeretek);

  • Modern irodai környezet, jó megközelíthetőség;

  • Folyamatos előrelépési lehetőségaz Operátori Életút Program keretén belül;

  • Stabil, multinacionális háttér.

Munkavégzés helye: Budapest

Ha úgy gondolja, elég rátermett ahhoz, hogy telefonos értékesítési tevékenységet végezzen, és szívesen dolgozna egy nagy múltú, sikeres call center tagjaként, várjuk jelentkezését fényképes szakmai önéletrajzzal és a pozíció pontos megnevezésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címen!