www.cvonline.hu

telefonos értékesítő (RT-5217)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2016.07.25.
Hirdetés azonosító: 407212
lejárt

Az Év Bér Call Centere Díj-at magáénak tudó csapatba keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

- Kimenő hívások indítása értékesítés céljából;
- Piackutatási kampányokon való részvétel;
- Kérdőívek kitöltése;
- Kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása.

Elvárás:
- Call centerben szerzett tapasztalat előnyt jelent;
- Pályakezdők jelentkezését is várjuk, akik szívesen dolgoznának értékesítési területen;
A sikeres pályázat elengedhetetlen feltétele alábbi vizsgák valamelyikének megléte:
- Pénzügyi szolgáltatás közvetítő hatósági vizsga (PSZÁF vizsga) vagy,
- Függő / független biztosításközvetítői hatósági vizsga (PSZÁF / BOI vizsga) vagy,
- Felsőfokú végzettség (diploma) - pénzügyi területről származó előnyt jelent.
- Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;

- Értékesítési attitűd;
- Monotonitás tűrés;
- Ügyfélcentrikus gondolkodásmód;
- Választékos kommunikáció.

Előny:

Amit nyújtunk:
- Bruttó 122.900 Ft/hó alapbér + bruttó 18.000 Ft/hó cafeteria + értékesítési jutalék;
- Határozatlan idejű munkaszerződés;
- Lehetőség az Év Bér Call Centere Díj-at magáénak tudó Csapat tagjaként dolgozni (GFK 2011);
- Kiváló munkakörülmények;
- Lendületes csapat;
- Jó hangulat.

Kategória
Asszisztencia / Adminisztráció, Értékesítés / Kereskedelem
Munkavégzés helye
Budapest, 13.kerület