Telefonos értékesítő munkatársakat keresünk középfokú végzettséggel

  • A hirdetés 627 napja lejárt

Budapesti Contact Center partnerünk telefonos kollégákat keres értékesítési munkakörbe.

Feladatok:

• Szolgáltatások, termékek értékesítése

• Általános contact center ügyintézői feladatok ellátása

• Adminisztratív feladatok ellátása

• Ügyfélkapcsolat ápolása

Elvárás

• Középfokú végzettség

• Hasonló területen szerzett tapasztalat

• Magabiztos, határozott fellépés az ügyfelekkel történő kommunikáció során

• Kiemelkedő kapcsolatteremtő és problémamegoldó képesség

• Dinamikus, értékesítés és sikerorientált szemlélet

• Elhivatottság az értékesítés területe iránt

• Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit nyújtunk

• Fix alapbér + teljesítmény után járó bérezés (előre meghatározott mutatók alapján)

• Alkalmazotti jogviszony,

• Béren kívüli juttatások, cafeteria (pl. BKV bérlet, Erzsébet utalvány)

• Meglévő adatbázis, technikai háttér

• Professzionális, biztos háttér

• Folyamatos tanulási és előrelépési lehetőség, akár akkreditált szakképzések területén is

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő