www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2016.03.13.
Jelentkezési határidő: 2016.03.21.
Hirdetés azonosító: 983285
lejárt

Telefonos értékesítő

Tapasztalt telefonos értékesítőket keresünk svéd multinacionális partnerünk megbízásából budapesti munkavégzésre. Ügyfelünk saját területén a világon a legnagyobb vállalati szolgáltató, mely a termék keresettségéből adódóan, a tevékenységének rohamos bővülése miatt keres elszánt értékesítőket.

A vállalat kiváló munkakörnyezetet, alap fizetést és jutalékot, további juttatásokat, előrelépési lehetőségeket 3-5 év alatt, tréningeket és mentorállást kínál. Partnerünk, mint a skandináv vállalat kultúra képviselője, támogató vezetést és egy jól összeszokott csapatot nyújt, melyet a rendszeres csapatépítő rendezvények is támogatnak.

A telefonos értékesítő legfontosabb feladatai:
• Vállalati ügyfelek megkeresése megadott adatbázis alapján
• Igények felmérése, felébresztése, termékek telefonos és on-line bemutatása
• Ajánlatok elkészítése és elküldése
• Szerződések előkészítése és megkötése
• Szükséges adminisztráció elvégzése

Legfontosabb elvárások a telefonos értékesítővel szemben:
• Legalább középfokú végzettség, felsőfokú előnyt jelent
• Legalább fél- egy éves telefonos értékesítési tapasztalat
• Határozott, érdekérvényesítő, de ügyfélbarát kommunikáció
• Elszántság és kitartás

Amennyiben szeretne kiváló környezetben, egy motivált csapat részeként, stabil vállalatnál egy kiszámítható karriert, jelentkezzen a hays.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest