www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 1173 napja lejárt

15 éve adatbázisokkal és adatfeldolgozással

foglalkozó cég talpraesett

telefonos értékesítő

kollégát keres

részmunkaidős állásra.

Feladatok:

  •  elérhetőségi listák frissítése, telefonos egyeztetése
  • a célcsoportba tartozó potenciális üzleti ügyfelek számára szolgáltatások ismertetése, a figyelem felkeltése
  • az értékesítő kollégáknak bemutatók szervezése
  • a telefonos egyeztetés után reklámanyagok postázásának előkészítése

Elvárások:

  • jó kommunikációs készség, és még egyszer: jó kommunikációs készség!
  • telefonban is tiszta, érthető és kellemes hang
  • kiváló kifogáskezelés és problémamegoldó készség
  • lelkiismeretes, minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • feladathoz igazodó díjazás, amely alapdíjból és jutalékból áll, aminek nincs havi maximuma
  • jól felszerelt, modern iroda a XI. kerületben a Ménesi úton, a Villányi út közelében
  • részmunkaidős (gyes, tanulmányok mellett végezhető) állás
  • szakmai vezetők iránymutatása és belső tréningek a sikeres értékesítéshez
  • Alkalmazotti státusz!

Ki az ideális jelölt?

Sokan mondták, hogy Ön bármit el tudna adni? Szeretne pénzt keresni olyan üzleti termék és szolgáltatás eladásával, amit nem szégyell a barátai, ismerősei előtt? Szereti azt az érzést, hogy van 1 perce, hogy valakivel egy hullámhosszra hangolódjon, és nem jön zavarba semmitől?

Ha kérdéseinkre igennel felelt, akkor küldje el önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Részmunkaidő, Szakmai gyakorlat / gyakornok, Szabadúszó/ Vállalkozó
Elvárt nyelvtudás Magyar