www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 1028 napja lejárt

Szegmensében piacvezető cég keres

fix fizetéssel

telefonos értékesítő munkatársat

szolgáltatásainak/termékeinek értékesítésére magyarországi vállalkozások részére

Leendő munkatársunk feladatai:

  • EU-s pályázatok értékesíte
  • Kimenő hívások indítása, ügyfelek tájékoztatása;
  • Kapcsolatfelvétel potenciális és meglévő ügyfelekkel;
  • Telefonos marketing és sales kampányok lebonyolítása;
  • Személyes találkozók egyeztetése ügyfelekkel és termékelégedettség felmérése;
  • A szolgáltatások és termékek értékesítése meglévő és új ügyfelek számára egyaránt;

Elvárásaink:

  • Ügyfélközpontú szemlélet;
  • Kiváló kapcsolatteremtő, kommunikációs képesség;
  • Értékesítői szemlélet;
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés;
  • Siker- és teljesítményorientáltság;
  • Lojalitás;
  • Visszautasítás és stressztűrő képesség;

Előnyök:

  • Telefonos ügyfélszolgálaton szerzett tapasztalat;
  • Telesales területen szerzett tapasztalat;
  • Pénz és tőkepiaci területen szerzett tapasztalat (pl.: hitel és/ vagy banki terület);
  • Precizitás;
  • Pontosság;
  • Önálló munkavégzési és döntési képesség;

Amit ajánlunk:

  • Alkalmazotti státusz
  • Változatos, felelősségteljes munkavégzés;
  • Családias légkör;
  • Fiatal, dinamikus csapat;
  • Versenyképes jövedelem;
  • Alapbér + jutalékos bérezés;

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIV. kerület- Zugló
Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő