www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 946 napja lejárt

Az Első Hazai Adatkezelő Kft. magas színvonalon, kizárólag Megbízóinak és azok ügyfeleinek szempontjait és érdekeit szem előtt tartva nyújt különböző ügyfélkapcsolati szolgáltatásokat és megoldásokat partnerei részére, immár több mint tíz éve. Sikerünk záloga tapasztalt szakértői gárdánk és teljesítmény orientált munkatársaink megbecsülésében rejlik.

Újonnan induló csapatunkba, elhivatott munkatársakat keresünk Szegedre a következő pozícióba:

Leendő munkatársaink főbb feladatai:

  • Magyarország egyik vezető telekommunikációs cégének meglévő ügyfeleivel történő eredményes kapcsolattartás
  • közismert, megbízható termékek és szolgáltatások telefonon keresztül történő ajánlása, értékesítése a rendelkezésre álló belső adatbázisból
  • a cég marketing és sales akcióinak, az értékesítési folyamatoknak a támogatása
  • a pozícióhoz kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

Elvárásaink az ideális jelöltekkel szemben:

  • legalább középfokú iskolai végzettség (érettségi bizonyítvány)
  • minimum 2 éves call center tapasztalat telesales területen
  • ügyfélközpontúság
  • kitűnő kapcsolatteremtési képesség
  • határozottság, magabiztosság
  • kiváló kommunikációs képességek
  • optimista hozzáállás, értékesítői szemlélet
  • valós felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • fix havi alapbér + ösztönző jutalékok
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkaviszonyban történő foglalkoztatás
  • teljes munkaidős, napi 8 órás munkavégzés hétfőtől-péntekig, hétvégén pihenés
  • hosszú távú együttműködés
  • újonnan épülő csapat kialakításában való részvétel
  • alapos felkészítés, rendszeres belső szakmai, kommunikációs, értékesítési képzések
  • támogató vezetés
  • fejlődési lehetőség

Előny a jelentkezésnél:

  • vezetői tapasztalat, vezetői ambíciók

Munkavégzés helye: Szeged

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, kérjük, juttasd el hozzánk önéletrajzod – a tárgy mezőben a munkakör megnevezésével – az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő