www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2016.12.25.
Jelentkezési határidő: 2014.07.12.
Hirdetés azonosító: 826294

Szereztél már tapasztalatot telefonos értékesítésben és szívesen folytatnád, de kizárólag normál irodai munkarendben?
Telekommunikációs projekthez keresünk munkatársakat
partnercégünk, Magyarország egyik vezető sales-marketing ügynöksége részére Telefonos értékesítő pozícióba.

Feladatok:

- kimenő hívások indítása meglévő ügyfelek irányába
- telekommunikációs termékek értékesítése
- hívások eredményeinek adminisztrálása

Elvárások:

- minimum középfokú végzettség
- call centerben vagy telesales területen szerzett tapasztalat
- kiváló kommunikációs készség
- pontos, precíz munkavégzés
- magabiztos számítógép használat
- teljes munkaidő vállalása

Amit kínálunk:

- versenyképes jövedelem
- irodai munkarendben történő munkavégzés, H-P
- kellemes munkahelyi légkör
- hosszú távú munkalehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján