www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 1315 napja lejárt

Budapesti, V. kerületi irodánkba, keresünk

telefonos értékesítő munkatársat

(nem hirdetésszervezés)!

Feladatok:

  • Vállalati kampányokban való részvétel
  • Külső és belső értékesítés és ennek támogatása
  • Napi elvégzett feladatok adminisztrálása

Elvárások:

  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Erős sales attitűd
  • Minimum középfokú végzettség
  • Kommunikációképes magyar nyelvtudás
  • Pozitív / lendületes / támogató személyiség

Amit kínálunk:

  • Megbízható, stabil munkáltató, fiatal csapat, versenyképes fizetés, fejlődési lehetőség
  • Folyamatos képzések és támogatás a részünkről

Egyéb információ:

  • Aktív telefonos értékesítői,
  • Média sales / ügyfél megkeresési gyakorlat, előnyt jelent, de nem feltétel
  • Munkavégzés: alkalmazotti jogviszony, bejelentett fizetés + jutalék, 8 órás munkarend.

Amennyiben érdeklődik az általunk ajánlott állás iránt, akkor kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát az alábbi email címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Marketing / Reklám / Média / PR
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő