www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

Mind-Diák Szövetkezet
Hozzáadva: 2016.12.19.
Hirdetés azonosító: 1067225
lejárt

Ha diákmunka, akkor Mind-Diák! A diákszövetkezet, aminek folyamatos fejlődését több tízezer diák szorgalma és tehetsége biztosítja. Különböző iparágakban működő hazai és multinacionális cégeknél végezhetsz rendszeresen és alkalmanként diákmunkát, részt vehetsz gyakornoki programokban, szakmai gyakorlaton. Csatlakozz hozzánk!

Feladatok:

  • Időpontok egyeztetése
  • Ügyfél elégedettség mérés(saját ügyfelek - meglévő adatbázisból)
  • Ügyfelek igényeinek felmérése(meglévő adatbázisból)

Elvárások:

  • Aktív vagy passzív nappali tagozatos jogviszony
  • Középfokú végzettség
  • Érdeklődés és nyitottság a gazdaság és a pénzügyek világa felé
  • Kiváló kommunikációs készség
  • A munka tanulmányok mellett is vállalható (rugalmasan heti 20 órában)

Előnyt jelent:

  • Előnyt jelent az értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Folyamatban levő pénzügyi vagy gazdasági tanulmányok.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos, tervezhető és rugalmas munkalehetőség
  • Fix órabér: bruttó 742 Ft + bónusz (bruttó 900Ft/óra)
  • Részmunkaidő biztosítása: hétfőtől-csütörtökig 09:00-16:00 között

Amennyiben saját megítélésed szerint megfelelsz az elvárásoknak, és a munkát legalább a következő fél évben tudod vállalni, jelentkezz regisztráció után a Link megjelenítése oldalon. Önéletrajz feltöltése mindenképpen szükséges!