www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1060090
lejárt

A Humán Centrum Kft. büszke arra, hogy működése alatt több ezer embernek biztosított országszerte törvényes, bejelentett munkahelyet, fejlődési lehetőséget számos iparágban. Célunk a munkatársak hatékonyságának növelése, fejlesztése és óvása, mely kiemelkedően fontos a vállalatok sikere szempontjából.

Ezúttal vezető logisztikai partnercégünk részére keresünk Support line telefonos ügyfélszolgálati munkatársat az alábbi feltételekkel:

Feladatok:

  • Szolgálatatásunk telefonon történő értékesítése
  •  Kapcsolattartás a meglévő partnerekkel
  • Leendő ügyfelek telefonon történő megkeresése
  • Külső értékesítési munkatársak munkájának támogatása
  • Értékesítési tervek és célok folyamatos teljesítése
  • Az ügyféladatbázis folyamatos megújítása és karbantartása

Elvárások:

  • Elhivatottság az értékesítési munka iránt
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítástechnikai ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség, pontosság
  • Kitartó, felelősségteljes, stressztűrő személyiség
  • Proaktív szemlélet, önállóság, kreativitás
  • Csapatjátékos

Előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás

Amit nyújtunk:

  • Megbízható multinacionális háttér
  • Színvonalas munkakörülmények
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Jó munkahelyi légkör

Amennyiben felkeltette figyelmét az álláslehetőség, kérjük jelentkezzen önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a Link megjelenítése oldalon regisztráció útján.