www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

  • Frissítve 214 napja

Pénztárcsoportba keresünk

Telefonos értékesítő munkatársakat

azonnali kezdéssel!

Feladatok:
  • Egészség- és Nyugdíjpénztár meglévő ügyfeleinek megkeresése: befizetés-ösztönzés, keresztértékesítés;
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció;
  • Telefonos ügyfélszolgálat munkájának támogatása.
  • Szolgáltatás iránti figyelem felkeltése, bemutatása;
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben, telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, udvarias fellépés
  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása.
Juttatások:
  • versenyképes alapfizetés;
  • alapfizetésen felül jutalékos rendszer biztosítása;
  • béren kívüli juttatások;
  • folyamatosan fejlődő, stabil cég;
  • azonnali kezdési lehetőség;
  • szakmai képzés, személyes felkészítés és oktatás.

Munkaidő:

  • napi 8 óra

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület.
Munkavégzés helye Magyarország,Pest megye,Budapest,XIII.ker
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Régió Budapest