www.cvonline.hu

Telefonos értékesítő munkatárs

  • A hirdetés 491 napja lejárt

Feladatok:

  • Egészség- és Nyugdíjpénztár meglévő ügyfeleinek megkeresése: befizetés-ösztönzés, keresztértékesítés;
  • Hívásokhoz kapcsolódó adminisztráció;
  • Telefonos ügyfélszolgálat munkájának támogatása.
  • Szolgáltatás iránti figyelem felkeltése, bemutatása;

Elvárás

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség;
  • Hasonló munkakörben, telefonos értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word);
  • Jó kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, udvarias fellépés.

 Munkába állás feltétele:

  • erkölcsi bizonyítvány kiváltása.

Amit nyújtunk

  • versenyképes alapfizetés;
  • alapfizetésen felül jutalékos rendszer biztosítása;
  • béren kívüli juttatások;
  • folyamatosan fejlődő, stabil cég;
  • azonnali kezdési lehetőség;
  • szakmai képzés, személyes felkészítés és oktatás.

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő